UserDashboard (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Done
sv: Färdig

en: Dashboard
sv: Översiktspanel

en: (empty)
sv: (tom)

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
sv: Denna region i översiktspanelen är tom. Klicka på <em>Anpassa översiktspanel</em> för att lägga till block.

en: DRAG HERE
sv: DRA HIT

en: Customize dashboard
sv: Anpassa översiktspanel

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
sv: För att anpassa sidan översiktspanel, flytta block till översiktspanelens regioner på sidan <a href="@dashboard">Administration av översiktspanel</a>, eller aktivera JavaScript på denna sida för att använda gränssnittet drag-och-släpp.

en: View and customize your dashboard.
sv: Visa och anpassa din översiktspanel.

en: Customize your dashboard.
sv: Anpassa din översiktspanel.
