UserDashboard (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Done
ta: முடிந்தது

en: Dashboard
ta: முகப்பு பெட்டகம்

en: (empty)
ta: (வெறுமை)

en: DRAG HERE
ta: இங்கே இழு
