UserDashboard (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Done
th: เสร็จสิ้น

en: Dashboard
th: หน้าหลัก

en: (empty)
th: (ว่าง)

en: DRAG HERE
th: ลากมาที่นี่

en: Customize dashboard
th: ปรับแต่ง Dashboard

en: View and customize your dashboard.
th: แสดงและปรับแต่ง Dashboard ของคุณ

en: Customize your dashboard.
th: ปรับแต่ง Dashboard ของคุณ
