UserDashboard (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Done
tr: Tamam

en: Dashboard
tr: Pano

en: (empty)
tr: (boş)

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
tr: Bu pano alanı boş. Yeni bloklar eklemek için <em>Panoyu özelleştir</em>e tıklayın.

en: DRAG HERE
tr: BURAYA SÜRÜKLE

en: Customize dashboard
tr: Panoyu özelleştir

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
tr: Pano sayfasını özelleştirmek için, blokları <a href="@dashboard">Pano yönetimi sayfası</a>ndaki bölgelere taşıyın ya da sürükle-bırak arayüzünü kullanmak için bu sayfada JavaScript'i etkinleştirin.

en: View and customize your dashboard.
tr: Panonuzu görüntüleyin ve özelleştirin.

en: Customize your dashboard.
tr: Panonuzu özelleştirin.
