UserDashboard (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Done
ar: تمّ

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم

en: (empty)
ar: (فارغ)

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
ar: هذه المنطقة من لوحة التحكم فارغة. انقر على <em>تخصيص لوحة التحكم</em> لإضافة صناديق إليها.

en: DRAG HERE
ar: اسحب هنا

en: Customize dashboard
ar: تخصيص لوحة التحكم

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
ar: لتعديل صفحة لوحة التحكم، قم بنقل صناديق إلى منطقة لوحة التحكممن <a href="@dashboard"> صفحة إدارة لوحة المعلومات</a> أو قم بتمكين دعم جافاسكربت على هذه الصفحة لاستخدام واجهة السحب والإفلات.

en: View and customize your dashboard.
ar: مشاهدة وتخصيص لوحة معلوماتك.

en: Customize your dashboard.
ar: تخصيص لوحة التحكم الخاصة بك.
