UserDashboard (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Done
da: Færdig

en: (empty)
da: (tom)

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
da: Denne instrumentbrædtregion er tom. Klik på <em>Tilpas instrumentbrædt</em> for at tilføje blokke til den.

en: DRAG HERE
da: TRÆK HER

en: Customize dashboard
da: Tilpas dashboard

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
da: For at tilpasse dashboardet kan du flytte blokke til dashboard-regionerne på <a href="@dashboard">Dashboard administrationssiden</a>, eller aktivere Javascript på denne side for at trække blokkene til de forskellige regioner.

en: View and customize your dashboard.
da: Vis og tilpas dit dashboard.

en: Customize your dashboard.
da: Tilpas dit dashboard.
