UserDashboard (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Done
eu: Eginda

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: (empty)
eu: (hutsik)

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
eu: Aginte-panelaren eskualde hau hutsik dago. Klikatu <em>Aginte-panela egokitu</em> blokea gehitzeko.

en: Customize dashboard
eu: Aginte-panela egokitu

en: View and customize your dashboard.
eu: Aginte-panela ikusi eta egokitu.

en: Customize your dashboard.
eu: Zure aginte-panela egokitu.
