UserDashboard (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Done
fi: Tehty

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: (empty)
fi: (tyhjä)

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
fi: Tämä työpöydän alue on tyhjä. Klikkaa <em>mukauta työpöytää</em> lisätäksesi siihen osioita.

en: DRAG HERE
fi: VEDÄ TÄHÄN

en: Customize dashboard
fi: Mukauta työpöytää

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
fi: Mukauttaaksesi työpöytää siirrä lohkoja työpöydän sisältöalueille <a href="@dashboard">työpöydän hallintasivulla</a> tai ota Javascript käyttöön tällä sivulla käyttääksesi ”vedä ja pudota” -käyttöliittymää.

en: View and customize your dashboard.
fi: Näytä ja mukauta työpöytääsi.

en: Customize your dashboard.
fi: Mukauta työpöytääsi.
