UserDashboard (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Done
hi: पूर्ण हुआ

en: (empty)
hi: (खाली)

en: View and customize your dashboard.
hi: अपने डैशबोर्ड को देखें और अनुकूलित करे.

en: Customize your dashboard.
hi: अपने डैशबोर्ड को अनुकूलित करे.
