UserDashboard (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Done
lt: Atlikta

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: (empty)
lt: (tuščia)

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
lt: Šis darbastalio regionas tuščias. Spragtelėkite <em>Tinkinti darbastalį</em>  ir galėsite pridėti blokų.

en: DRAG HERE
lt: TEMPKITE ČIA

en: Customize dashboard
lt: Tvarkyti darbastalį

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
lt: Norėdami nustatyti darbastalio puslapį, perkelkite blokus į darbastalio regionus per  <a href="@dashboard">Darbastalio administravimo puslapį</a> arba įjunkite šiame puslapyje JavaScript, tada galėsite naudoti "tempti ir paleisti" sąsają.

en: View and customize your dashboard.
lt: Žiūrėti ir tinkinti darbastalį.

en: Customize your dashboard.
lt: Tvarkykite savo darbastalį.
