UserDashboard (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Done
lv: Pabeigts

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: (empty)
lv: (tukšs)

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
lv: Šis pārskata reģions ir tukšs. Lai pievienotu tam blokus, nospiediet <em>Pielāgot pārskatu</em>.

en: DRAG HERE
lv: IEVELCIET ŠEIT

en: Customize dashboard
lv: Personalizēt darbgaldu

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
lv: Pielāgojiet pārskatu, pārvietojot blokus uz pārskata reģioniem <a href="@dashboard">Pārskata administrācijas lapā</a>, vai iespējojiet JavaScript, lai lietotu velc-un-nomet saskarni.

en: View and customize your dashboard.
lv: Skatīt un personalizēt savu paneli

en: Customize your dashboard.
lv: Personalizēt savu paneli
