UserDashboard (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Dashboard
nn: Styringspanel

en: (empty)
nn: (tom)

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
nn: Denne delen av styringspanelet er tomt. Trykk <em>Tilpass styringspanel</em> for å legge til blokkar.

en: Customize dashboard
nn: Tilpass styringspanel

en: View and customize your dashboard.
nn: Vis og set opp styringspanelet ditt.
