UserDashboard (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Done
oc: Acabat

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: (empty)
oc: (void)

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
oc: Aquesta region del tablèu de bòrd es buida. Feu clic a <em>Personaliza lo tablèu de bòrd</em> per apondre-hi blòts.

en: DRAG HERE
oc: LISATZ AICI

en: Customize dashboard
oc: Personalizar lo tablèu de bòrd

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
oc: Per a personalizar la pagina del tablèu de bòrd, moveu los blòts a les regions del tablèu de bòrd a la <a href="@dashboard">pagina d'administracion del tablèu de bòrd</a>, o activatz lo JavaScript en aquesta pagina per utilizar l'interfàcia d'arrossegar-i-deixar-anar.

en: View and customize your dashboard.
oc: Veire e personalizar lo tablèu de bòrd.

en: Customize your dashboard.
oc: Personalizar vòstre tablèu de bòrd
