UserDashboard (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Done
uk: Готово

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: (empty)
uk: (порожньо)

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
uk: Ця область панелі керування порожня. Щоб додати сюди блоки, клацніть <em>Персоналізувати панель</em>.

en: DRAG HERE
uk: ТЯГНУТИ СЮДИ

en: Customize dashboard
uk: Персоналізувати панель

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
uk: Щоб персоналізувати сторінку панелі керування, переміщуйте блоки в областях панелі на сторінці <a href="@dashboard">Адміністрування Панелі керування</a>або використайте інтерфейс пересування мишкою увімкнувши на цій сторінці JavaScript.

en: View and customize your dashboard.
uk: Перегляд та персоналізація панелі керування.

en: Customize your dashboard.
uk: Персоналізація панелі керування.
