UserDashboard (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Done
ja: 完了

en: Dashboard
ja: ダッシュボード

en: (empty)
ja: （空）

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
ja: このダッシュボードリージョンは空です。新たにブロックを追加したい場合、<em>ダッシュボードのカスタマイズ</em>をクリックしてください。

en: DRAG HERE
ja: ここにドラッグ

en: Customize dashboard
ja: ダッシュボードをカスタマイズ

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
ja: ダッシュボードページをカスタマイズするには、<a href="@dashboard">ダッシュボード管理画面</a>にてブロックをダッシュボードリージョンに移動します。JavaScriptを有効にすると、ダッシュボード管理画面でドラッグ＆ドロップでこの作業を行うことができます。

en: View and customize your dashboard.
ja: ダッシュボードを表示/カスタマイズします。

en: Customize your dashboard.
ja: ダッシュボードをカスタマイズします。
