UserDashboard (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Done
jv: Rampung

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: (empty)
jv: (kosong)

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
jv: Region dasbor iki kosong. Klik <em>Ngatur dasbor</em> kanggo nambahi blok nang njeroné.

en: DRAG HERE
jv: GERED NGKENE

en: Customize dashboard
jv: Ngatur dasbor

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
jv: Kanggo natani kaca dasbor, pindhahana blok-blok marang region dasbor nang <a href="@dashboard">Kaca administrasi Dasbor</a>, utawa uripana JavaScript nang kaca iki kanggo nggunakna polatan gered-ceblok.

en: View and customize your dashboard.
jv: Nampilna lan ngatur dasbor Sampéyan.

en: Customize your dashboard.
jv: Kelola dasbor Sampéyan.
