User Defined Tables (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Save
ast: Guardar

en: Text
ast: Testu

en: Other
ast: Otru

en: Rows
ast: Fileres
