User Defined Tables (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Search form
dz: འཚོལ་ཞིབ་འབྲི་ཤོག
