User Defined Tables (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Save
eo: Konservu

en: Text
eo: Teksto

en: Other
eo: Alia

en: Rows
eo: Vicoj

en: Search form
eo: Serĉformularo
