User Defined Tables (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Save
et: Salvesta

en: Text
et: Tekst

en: Sortable
et: Sorditav

en: Other
et: Muu

en: Rows
et: Ridu

en: Columns
et: Veerud

en: The file could not be uploaded.
et: Faili ei õnnestunud üles laadida.

en: Search form
et: Otsinguvorm
