User Defined Tables (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Actions
gl: Accións

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Save
gl: Gardar

en: Text
gl: Texto

en: Sortable
gl: Ordenable

en: Other
gl: Outro

en: Rows
gl: Filas

en: The file could not be uploaded.
gl: Non se puido subir o ficheiro.

en: Yes/No
gl: Si/Non

en: Search form
gl: Formulario de busca
