User Defined Tables (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Other
ka: სხვა
