User Defined Tables (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Rows
km: ជួរ​ដេក

en: The file could not be uploaded.
km: មិនអាច​ផ្ទុក​ឡើង​ឯកសារ​បាន​ទេ ។

en: Search form
km: សំណុំ​បែបបទ​ស្វែងរក
