User Defined Tables (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
