User Defined Tables (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Save
nn: Lagre

en: Other
nn: Andre

en: Rows
nn: Rader
