User Defined Tables (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Import
oc: Importar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Text
oc: Tèxte

en: Sortable
oc: Classable

en: Other
oc: Autre

en: Rows
oc: Rengadas

en: Columns
oc: Colomnas

en: Add row
oc: Apondre una linha

en: The file could not be uploaded.
oc: Es pas estat possible de cargar lo fichièr.

en: Yes/No
oc: Òc/Non

en: Search form
oc: Formulari de recèrca

en: Add column
oc: Apondre una colomna
