User Defined Tables (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Text
pl: Tekst

en: Sortable
pl: Sortowalny

en: Other
pl: Inne

en: Rows
pl: Wiersze

en: Columns
pl: Kolumny

en: Add row
pl: Dodaj wiersz

en: The file could not be uploaded.
pl: Nie udało się wysłać pliku.

en: Yes/No
pl: Tak/Nie

en: Search form
pl: Formularz wyszukiwania

en: Add column
pl: Dodaj kolumnę

en: Import from CSV
pl: Import z CSV
