User Defined Tables (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Text
se: Teaksta
