User Defined Tables (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Text
si: වගන්ති
