User Defined Tables (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Save
sl: Shrani

en: Text
sl: Besedilo

en: Rows
sl: Vrste

en: Search form
sl: Iskalnik
