User Defined Tables (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Import
th: นำเข้า

en: Save
th: บันทึก

en: Text
th: ข้อความ

en: Other
th: อื่นๆ

en: Rows
th: แถว

en: Search form
th: ฟอร์มค้นหา
