User Defined Tables (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Text
ug: تېكىست

en: Other
ug: باشقا

en: Search form
ug: ئىزدەش جەدۋىلى
