User Defined Tables (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Import
uk: Імпортувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Text
uk: Текст

en: Delete Table
uk: Знищити таблицю

en: Edit Table
uk: Редагувати таблицю

en: Import CSV
uk: Імпорт CSV

en: Sortable
uk: Доступне для впорядкування

en: Table view
uk: Таблицею

en: Other
uk: Інше

en: Rows
uk: Рядки

en: Columns
uk: Колонки

en: Add row
uk: Додати рядок

en: The file could not be uploaded.
uk: Неможливо викласти файл.

en: Yes/No
uk: Так/Ні

en: Search form
uk: Пошукова форма

en: Add column
uk: Додати колонку

en: Searchable
uk: Можливий пошук

en: Import from CSV
uk: Імпортувати з CSV-файла
