User Defined Tables (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Actions
vi: Thao tác

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Import
vi: Nhập vào

en: Save
vi: Lưu

en: Text
vi: Văn bản

en: Sortable
vi: Có thể sắp xếp

en: Other
vi: Khác

en: Rows
vi: Số dòng

en: Columns
vi: Các cột

en: The file could not be uploaded.
vi: Không tải được tệp lên.

en: Yes/No
vi: Có/Không

en: Search form
vi: Biểu mẫu tìm kiếm
