User Defined Tables (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Save
az: Saxla

en: Text
az: Mətn

en: Sortable
az: Çeşidlənən

en: Other
az: Digər

en: Rows
az: Sıralar

en: Columns
az: Sütunlar

en: The file could not be uploaded.
az: Faylı yükləmək mümkün olmadı.

en: Search form
az: Axtarış forması
