User Defined Tables (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Save
be: Захаваць

en: Text
be: Тэкст

en: Other
be: Іншыя

en: Rows
be: Радкі

en: The file could not be uploaded.
be: Файл не можа быць апублікаваны.

en: Search form
be: Форма пошуку
