User Defined Tables (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Actions
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Save
bg: Запази

en: Text
bg: Текст

en: Other
bg: Други

en: Yes/No
bg: Да/Не

en: Search form
bg: Форма за търсене
