User Defined Tables (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Sortable
bo: གོ་རིམ་བསྒྲིག་ཆོག་པ

en: Other
bo: གཞན

en: Rows
bo: ཕྲེང

en: Columns
bo: སྡེ་བ།

en: Add row
bo: ཕྲེང་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: The file could not be uploaded.
bo: ཡིག་ཆ་དེ་ཡར་སྤྲོད་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Search form
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་གནས

en: Add column
bo: སྡེ་ཁ་སྣོན།
