User Defined Tables (7.x-1.2) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Import
br: Enporzh

en: Text
br: Testenn
