User Defined Tables (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Text
bs: Tekst

en: Sortable
bs: Sortiranje

en: Rows
bs: Redova

en: Yes/No
bs: Da/Ne

en: Search form
bs: Forma za pretragu
