User Defined Tables (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Save
ca: Desa

en: Sortable
ca: Ordenable

en: Table view
ca: Vista en format de taula

en: Other
ca: Altres

en: Rows
ca: Files

en: Columns
ca: Columnes

en: Add row
ca: Afegeix una línia

en: The file could not be uploaded.
ca: No s'ha pogut carregar el fitxer.

en: Yes/No
ca: Sí/No

en: Checkboxes
ca: Caselles de selecció

en: Search form
ca: Formulari de cerca

en: Import from CSV
ca: Importa des de CSV
