User Defined Tables (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Save
gu: સાચવો

en: Text
gu: લખાણ

en: Other
gu: અન્ય

en: Rows
gu: હરોળો

en: Columns
gu: સ્તંભો
