User Defined Tables (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Description
hi: उल्लेख

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Search
hi: खोज

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: Import
hi: आयात करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Text
hi: लेख

en: Sortable
hi: क्रमित करने योग्य

en: Other
hi: अन्य

en: Rows
hi: पंक्तियाँ

en: Yes/No
hi: हाँ/ना

en: Search form
hi: खोज फार्म
