User Defined Tables (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Text
hr: Tekst

en: Sortable
hr: Moguće sortirati

en: Other
hr: Ostalo

en: Rows
hr: Redovi

en: The file could not be uploaded.
hr: Datoteka nije mogla biti otpremljena.

en: Search form
hr: Obrazac pretrage
