User Defined Tables (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Text
hu: Szöveg

en: Sortable
hu: Rendezhető

en: Table view
hu: Tábla nézet

en: Other
hu: Egyéb

en: Rows
hu: Sorok

en: Columns
hu: Oszlopok

en: Add row
hu: Sor hozzáadása

en: The file could not be uploaded.
hu: A fájl nem tölthető fel.

en: Yes/No
hu: Igen / Nem

en: Checkboxes
hu: Jelölőnégyzetek

en: Search form
hu: Keresés űrlap

en: Add column
hu: Oszlop hozzáadása
