User Defined Tables (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Rows
hy: Տողեր

en: The file could not be uploaded.
hy: Ֆայլը հնարավոր չէ վերբեռնվել:
