User Defined Tables (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Import
is: Flytja inn

en: Save
is: Vista

en: Text
is: Texti

en: Delete Table
is: Eyða töflu

en: Edit Table
is: Breyta töflu

en: Sortable
is: Raðanlegt

en: Table view
is: Töflusýn

en: Rows
is: Raðir

en: Yes/No
is: Já/Nei

en: Search form
is: Leitarform
