User Defined Tables (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Actions
it: Azioni

en: Description
it: Descrizione

en: Edit
it: Modifica

en: Search
it: Cerca

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Import
it: Importa

en: Save
it: Salva

en: Text
it: Testo

en: Sortable
it: Ordinabile

en: Other
it: Altro

en: Rows
it: Righe

en: Columns
it: Colonne

en: Add row
it: Aggiungi riga

en: The file could not be uploaded.
it: Il file non può essere caricato

en: Yes/No
it: Sì/No

en: Search form
it: Form di ricerca
