User Defined Tables (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Save
jv: Simpen

en: Text
jv: Teks

en: Sortable
jv: Bisa diurutaké

en: Other
jv: Liyané

en: Rows
jv: Baris

en: The file could not be uploaded.
jv: Berkas ora bisa diunggah.

en: Search form
jv: Form panggolèkan
