User Defined Tables (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Import
ku: هاوردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Text
ku: دەق

en: Other
ku: هیتر

en: The file could not be uploaded.
ku: ئەم پەڕگەیە نەتوانرا باربکرێت.

en: Search form
ku: فۆرمی گەڕان
